kkdtur.com 'dan yapacağınız tüm rezervasyon ve bilet işlemlerinde ilgili havayolunun seçtiğiniz ücreti ile ilgili tüm kurallar gösterilmekte ve müşterilerimizden bu kuralları okuyup onaylamaları talep edilmektedir.

Müşterilerimiz ücret kurallarını onaylamadan rezervasyon yapamamaktadırlar.

Ücret kuralları içinde, satın alınan biletin iptal bilgisi, iade yapılıp yapılamadığı (kullanılmamış veya kısmen kullanılmış bilet) , bilet geçerliliğinin uzatılması, rezervasyon değişikliği, öğrenci biletlerinin yaş sınırlaması, parkur değişikliği vs. gibi tüm durumların seçtiğiniz ücret ve havayolunda izin verilip verilmediği görülebilmektedir.

Bilet ücret ve kurallarını taşıyıcı havayolları belirlediğinden her havayolunun her fiyat seviyesinde farklı kural ve uygulamaları olabilmektedir.

Bilet ücretlerinin kuralları ucuz fiyattan pahalıya doğru esneklik göstermektedir. Sitemizde seçtiğiniz tarihlere göre en ucuz ücretten başlayarak olasılıklar gösterildiği için, dönüş tarihinizi veya dönüş şehrinizi değiştirme gibi bir ihtimalinizin varsa lütfen deneyimli seyahat danışmanlarımıza başvurunuz.

kkdtur.com ‘dan yapılan rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması veya satın alınmış bir biletin bir başkasına devri mümkün değildir.

Aynı parkurda, aynı havayolunda aynı yolcu için birden fazla rezervasyon yapılması durumunda tüm rezervasyonlar havayolu tarafından haber verilmeden iptal edilebilir.

kkdtur.com ‘dan kredi kartı kullanmadan ön rezervasyon yaparak' da uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bu seçenek tercih edildiğinde sistemin verdiği tarihe kadar biletin satın alınması gerekmektedir. Bazı durumlarda önceden haber verilerek bu süreden daha önce bileti satın almanız gerektiği bildirilebilir

Rezervasyonunuz, fiyat kuralları ve tüm diğer sorularınız için haftada 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz destek telefonumuzu arayabilirsiniz.

(232) 486 81 00