KKD Tur

Dumanlar Turizm Limited Şirketi Bünyesinde kurulan KKDTUR, turizm sektöründe kurumsal müşteri portföyü ile, firmaların tüm ihtiyaçlarına hızlı ve en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye başlamıştır. 7 / 24 Uluslararası uçak bileti konusunda 750´yi aşkın havayolunun ve 5 farklı sistem üzerinden en uygun fiyatlı 40.000 otel bilgisine anında ulaşıp, rezervasyon yapma imkanımız vardır.

DENEYİMİ VE AYRICALIKLARIYLA KKD TUR TURİZM SİZLERE
HİZMET SUNMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAKTIR.

Kurumsal firmamız yurt içi ve yurt dışı olarak uçak bileti satışı yapmakla birlikte, Türkiye kongre seminer, Yurt İçi ve Yurt Dışı gezileri, Otel rezervasyonları, Paket Tur Programları, VIP transfer hizmetleri gibi uzmanlık gerektiren konularda üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Kkd  Tur, Turizm Bakanlığının (A) Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesine sahip olup, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 8830 (TÜRSAB), üyesidir.

Hizmetlerimizin en başında uçak bileti satışı ve tüm dünyada en uygun fiyatlı otel rezervasyonları  bizim en önem verdiğimiz hizmetlerimizdendir. En uygun fiyatlarla uçak bileti satışı ve otel rezervasyonlarını  gerçekleştirmeye çalışmaktayız ve alanında uzman olan ekibimizle birlikte 7 /24 canlı destek ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten her zaman sevinç duymaktayız.