Barcelona

Barcelona

Kişi Başına

Adnan Menderes havalimanından Türk Hava Yolları TK2903 tarifeli seferi ile 07:05’de İstanbul’a hareket 08:15’de İstanbul’a…

1.GÜN İSTANBUL – BARCELONA
Adnan Menderes havalimanından Türk Hava Yolları TK2903 tarifeli seferi ile 07:05’de İstanbul’a hareket 08:15’de İstanbul’a varışımıza istinaden Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Prontotour kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08:00’de buluşma. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1835 tarifeli seferi ile saat 11:05’da Barcelona’ya uçuş.Lokal saat ile 12:45’de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI) (FLAMENKO)
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler ile ekstra Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turu. Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi.Geceleme otelimizde.

3.GÜN BARCELONA (PARK GUELL& GOTIK&POBLE ESPANOL)
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirler ile ekstra Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle turu. Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARCELONA –İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1836 tarifeli seferi ile saat 13:45’da Istanbul’a hareket. Saat 19:20’da Istanbul’ a varışımıza istinaden Türk Hava Yolları TK2916 tarifeli seferi ile 20:35’de İzmir’e hareket ve 21:45’de İzmir’e varış turumuzun sonu.

Izmır’ e Hoşgeldiniz !