Benelüks Paris

Benelüks Paris

Kişi Başına

Adnan Menderes havalimanından Türk Hava Yolları TK2903 tarifeli seferi ile 07:05’de İstanbul’a hareket 08:15’de İstanbul’a…

1.GÜN İZMİR – İSTANBUL – PARİS (SEINE NEHİR TURU – PARIS BY NIGHT)
Adnan Menderes Havalimanında uçuş saatin den 2 saat önce bagaj ve bilet işlemleri için hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlasglobal Havayolları ile KK29 sefer sayılı saat 07:25 uçuşu ile İstanbul’a aktarmalı uçuş ve saat 08:25’da İstanbul’a varış, devamında Atlasglobal Havayolları’nın KK2173 tarifeli uçuşu ile ile 10:40’de Paris’e uçuş. Yerel saat ile 13:40’da varış. Varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile panoramik Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Seine Nehir Turu’na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz akşam üzeri düzenlenecek Paris By Night Turu’na katılabilirler. Tur sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PARİS (PARİS KOMBİNE – LIDO SHOW)
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu’na katılma imkanı. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu’na katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

3.GÜN PARİS (DISNEYLAND TURU)
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilen Disneyland Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PARİS – LÜKSEMBURG (TRIER – REMICH & SCHENGEN)
Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Lüksemburg’a hareket (407 km). Lüksemburg’a varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Lüksemburg şehir turu esnasında; Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz tur sonrası rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Trier veya Remich & Schengen Turu’na katılabilir. Turumuzun ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

5.GÜN LÜKSEMBURG – (BRUGGE TURU) – BRÜKSEL
Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından Brüksel’e hareket (198 km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra yarım saat sürecek tekne turumuzda Brugge şehrinin enfes manzarasını tekneden izleme fırsatı bulunacaktır. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve yapılacak panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel’in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BRÜKSEL- AMSTERDAM (AMSTERDAM TEKNE)
Sabah kahvaltıların ardından odaların boşaltılması ve Amsterdam’a hareket (200 km). Amsterdam’a varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuz esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Amsterdam Tekne Turu’na katılabilirler. Tur bitiminde otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

7.GÜN AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM – GRAND HOLLAND)
Sabah kahvaltısının ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/veya Grand Holland Turu’na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Tur sonunda otele geri dönüş ve geceleme otelimizde.

8.GÜN AMSTERDAM – İSTANBUL – İZMİR
Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00’a kadar odaların boşaltılması ve ardından İstanbul uçuşu için Amsterdam havalimanına hareket . Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global Havayolları’nın KK2248 sefer sayılı uçağı ile 14:30’da İstanbul’a uçuş ve 19:05’de Atatürk Havalimanı’na varış. Devamında bağlantılı olarak KK29 sefer sayılı uçuş ile saat 21:20’da İzmir’e uçuş ve saat 22:20’da Adnan Menderes Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.